Виконав студент
групи 2 ПМ-10
Ахметов Сергій Сергійович
2010
Зміст
Введення
Возможно вы искали - Реферат: Аналіз та узагальнення даних про особливості використання гранатометів в локальних війнах і регіональних конфліктах
1. Система підресорювання танків
2. Вимоги до систем підресорювання та шляхи їх виконання
3. Класифікація систем підресорювання
4. Аналіз конструкцій підвісок
5. Амортизатор
Похожий материал - Реферат: Армия и культура
6. Рідини, що застосовуються в амортизаторах
7. Гусеничний рушій
8. Опорні котки
Висновок
Література
Очень интересно - Курсовая работа: Боевая служба роты полка оперативного назначения ВВ МВД России по ох
Введення
Стійкістю від ядерної зброї і здатністю діяти на заражених ділянках місцевості, високою рухливістю та вогневої мощі танків, пояснюється бурхливий розвиток танкобудування. Нарощування бойових властивостей танків йде шляхом розробки принципово нових агрегатів, використання останніх досягнень науки і техніки. Все це вимагає від інженера-конструктора високої технічної культури і кругозору, міцних знань конструкції та розрахунків сучасних танків.
Саме такі знання повинні стати базою для організації грамотної експлуатації і ремонту техніки, для керівництва технічною підготовкою підлеглих, освоєння нових зразків, що надходять на озброєння. Військовий інженер повинен бачити перспективи розвитку, вміти оцінювати бойові властивості вітчизняної та закордонної техніки.
Основним видом бронетанкової техніки є танки, а їх шасі використовуються, як правило, в якості бази для інших машин.
При цьому вирішуються питання уніфікації деталей, вузлів і агрегатів, і в цілому шасі всіх видів бронетанкового озброєння.
Вам будет интересно - Реферат: Боевое применение гранатомётного взвода в основных видах боя
Це дозволяє знизити витрати на оснащення армії, навчання особового складу, забезпечити експлуатацію, ремонт і постачання військ бронетанковим майном.
У даному рефераті викладено основні вимоги, що пред'являються до системи підресорювання і руху танків.
Велике значення останнім часом приділяється ходової частини танка, так як вона має великий вплив на швидкість і рухливість танка.
1. Система підресорювання танків
Системою підресорювання танків називається сукупність деталей, вузлів і механізмів, які пов'язують корпус з осями опорних котків. Сукупність деталей, вузлів і механізмів, які пов'язують вісь конкретного ковзанки з корпусом, називається підвіскою ковзанки з корпусом, називається підвіскою ковзанки. Кожна підвіска включає пружний елемент (ресору), амортизатор (демпфер) і балансир.
Похожий материал - Учебное пособие: Боевые отравляющие вещества и их поражающее действие
Система підресорювання служить для передачі сили ваги танка через опорні котки та гусеницю на грунт. для пом'якшення поштовхів та ударів, які діють на корпус танків, і для швидкого гасіння коливань корпусу. Від якості системи підресорювання у великій мірі залежать середні швидкості руху танків по місцевості, влучність вогню з ходу, працездатність екіпажу, надійність і довговічність роботи обладнання танка.
2. Вимоги до систем підресорювання та шляхи їх виконання
Системи підресорювання повинні забезпечити хорошу плавність ходу в різних умовах, високу живучість, у мирний час відносну масу не більше 4-7% маси машини; займати всередині танка обсяг не більше 6-8%; бути зручними для обслуговування та експлуатації; просто і легко монтуватися і демонтуватися.
Висока плавність ходу досягається шляхом збільшення динамічних і повних ходів ковзанок, зниження жорсткості пружних елементів, збільшення кількості амортизаторів і сил їх опору, застосування систем автоматичного регулювання (САР).