Научная работа: Життя людини за межами рідної планети

МАН

НЦАОМ

Наукова робота

на тему: “Життя людини за межами рідної планети"

виконав: учень 10-го

аерокосмічного класу

НЦАОМ

Гавриленко Владислав

науковий керівник: Шевцов В.Ю.

2009 рік

Возможно вы искали - Контрольная работа: Зависимость дальности перелета объекта от угла бросания

План роботи

1. Життя людей на землі

2. Можливі причини покидання Землі:

А) Людська діяльність

Б) Внутрішня активність Землі

Похожий материал - Реферат: Задачи астрономов во время наблюдений солнечных затмений (от 20-х годов ХХ века до наших дней)

В) Загибель Сонця

Г) Чорні дірки

Д) Космічні астероїди

3. Можливі місця для колонізації:

А) Планети Сонячної системи

Очень интересно - Доклад: Заполнение геостационарной орбиты спутниками быстро приближает взрыв планеты

Б) Віддалені планети, схожі із Землею

В) Відкритий космос

4. Пристосування до життя:

А) На планетах Сонячної системи

Б) На віддалених планетах, схожих із Землею

Вам будет интересно - Реферат: Защита информации. Угрозы, принципы, методы.

В) У відкритому космосі

5. Висновок


На Землі, людина живе уже досить довгий час і увесь цей час вона прагне до поліпшення умов свого існування. Для покращення людського життя почали з’являтись все нові й нові винаходи. Результати цих винаходів самі різні: деякі, такі як хірургічне обладнання і ліки, дарують людям життя, а інші, такі як швидкісний транспорт чи електричні прилади повсякденного користування, можуть його забрати. Найбільш стрімкий стрибок у технологічних досягненнях відбувся на протязі ХХ століття. Саме в ці часи почала з’являтись ракето-космічна техніка, що дозволила людству зробити значні кроки у розумінні будови нашого Всесвіту. Почали з’являтись питання, щодо життя в інших місцях, за межами Землі: Чи можливе воно? У якій формі? Де саме? Можливо прийде час, коли людина, сама, залишить свою планету, для освоєння нових територій, через неможливість життя на ній. Причини покидання Землі можуть бути самими різними. Для своєї роботи я вибрав найбільш вірогідніші причини і можливі місця для проживання.

Для покращення життя, людина вигадала, самі різні, механізми і машини але під час їх створення - не задумувалась про техногенні катастрофи, які виникають в результаті незчисленних викидів чадних газів і не утилізованих токсинів. Всі ці рештки людської діяльності призводять до забруднення навколишнього середовища і глобального потепління. Ці два фактори негативно впливають на людське здоров’я. Оскільки, результатом забруднення є лише нові захворювання, народження недорозвинених дітей і знищення інших жителів Земної біосфери. А результатом глобального потепління є танення льодовиків, що призведе до затоплення суші і неодмінно, до численних жертв. Так як на планеті увесь час ростиме температура, то з великої кількості води, відповідно, буде утворюватись велика кількість пари, що переходитиме у довгострокові дощі, що розмиватимуть сушу, вимиваючи з неї родючі ґрунти, перетворивши їх на пустельні території з підвищеною вологістю. У такому разі людині доведеться або залишити Землю або пристосуватись до життя у теплих водах Світового океану. У тому випадку, якщо людина пристосовуватиметься жити під водою, у неї відпаде потрібність у користуванні ногами, які, напевне, зможуть перетворитись на еластичний плавник, схожий на хвіст мультиплікаційної русалки.

Так як, у результаті пристосування, розум людини повинен залишитись, що буде впливати на її діяльність, то для виконання якихось побудов чи іншої роботи, руки повинні залишитись але з деякою зміною. Між пальцями повинні з‘явитись нарости, для збільшення швидкості і координації рухів під час плавання. До речі, зараз, через хімічні забруднення і їх вплив, народжуються діти із, так званим, “синдромомрусалки”, у яких між пальцями знаходяться нарости, а ноги зрощені, наче у русалок. Проте підводне життя буде не постійним, так як планета увесь час розжарюватиметься під палючим сонячним світлом. Згодом її все одно доведеться залишити.

Похожий материал - Реферат: Звезды - объекты Вселенной

Окрім людської діяльності, на Землі, уже мільярди років, проходять хімічні реакції. При утворенні, земна кора мала досить високу температуру але з часом охолонула до того моменту, поки мала відносно малу температуру і тверду поверхню. Завдяки тому, що наша планета проходила через метеоритні пояси, що мали велику кількість льодяних брил, на ній з’явилась крига, що розтанула і утворила воду. А Завдяки тому, що вода перебігала потоками, вона утворювала хвилі і булькотіння, відповідно збагачуючись киснем. Згідно з однією з версій - там де є кисень, там утворюється життя. Таким чином Земля стала пригідною для життя. З проходження еволюції, на ній з’явилась людина, що активно розвивається. Але проходження термічних реакцій не припинилось і планета увесь час охолоджується. Можливо людська цивілізація ще існуватиме в той час, коли поверхня Землі матиме дуже низьку температуру але, певне, не на її поверхні, а десь на іншому космічному об’єкті чи, придатній для повноцінного життя, космічній базі.

Колись, давно, відбувся вибух Супер Нової зірки, результатом якої стала наша Сонячна система. З моменту її утворення, Сонце спалювало, надані йому під час вибуху, запаси Гелію і Водню. За підрахунками учених слідує, що з самого початку існування Сонця, на ньому було “сонячного пального” на 8-9 мільярдів років але вже відомо, що воно витратило половину своїх запасів. Можливо людина почне пристосовуватись до поступового підвищення температури але все одно їй доведеться залишити Землю, так як загибель Сонця неминуча. Після вичерпання своїх запасів, із Сонцем може статися дві речі. Воно може вибухнути, як і сам його творець - Супер Нова зірка. В результаті вибуху, жодна планета Сонячної системи не залишиться вцілілою. За іншим сценарієм, Сонце миттєво колапсується і утворить чорну діру, яка на своєму шляху знищить усе. Навіть, якщо ця чорна діра пройде мимо нашої планети, все одно ми не зможемо вижити на ній без “обігрівача" - Сонця.

Проте, можна, навіть не очікуючи, перетворення нашої зірки на чорну діру, натрапити на неї. У нашій галактиці є повно інших чорних дір, які блукають у пошуках нової зірки чи планети. Чорні діри - це монстри Всесвіту, які лише прагнуть знайти ще одне космічне тіло, щоб поживитись ним. Наближаючись до такого “ласого шматочка", як Сонце, є велика вірогідність того, що чорна діра захопить кілька планет. Наблизившись хоч до Юпітера, чорна діра проявить свої гравітаційні можливості і на Землі. Пересиливши Сонце, вона почне тягнути її до себе. Відбудуться значні зміни у тектонічній будові планети, почнуться багато - кількісні землетруси і виверження вулканів. Можна передбачити, що Північна частина земної кулі може повернутись у напрямку діри, так як у ній знаходиться найбільш магнітна частина планети. Таким чином, почнуть різко змінюватись умови існування живих істот, що приведе до їх загибелі. Якщо людина не виконає жодних дій, то вона також може назавжди залишити буття у цьому Всесвіті, і, якщо існують інші, позаземні, цивілізації то вони ніколи про неї не дізнаються.

У космосі, окрім чорних дір, існують інші любителі подорожувати міжзоряним простором - астероїди. Астероїд - це космічний уламок, що рухається із досить великою швидкістю по еліптичній траєкторії. Здебільшого, вони містять у собі частину криги. Таким чином, по одній із версій, коли вони падали на Землю, то танули і утворили водяний покрив. Але всі ті астероїди були не великих розмірів. А що станеться із Землею, якщо на неї упаде справжній велетень? Можливо наступним знищувачем нашої планети може бути саме космічний астероїд. При падінні на Землю астероїда, що хоч у двадцять разів менший за її розміри, на ній виникнуть хвилі землетрусів, що будуть проходити досить довгий час, руйнуючи всю людську діяльність, несучи за собою мільйонні жертви. Окрім того, будуть проходити вибухові хвилі, що потім обійдуть планету кілька разів, при цьому спалюючи все на своєму шляху. Після таких страшних подій, на Землі не залишиться життя взагалі і не буде можливості, хоч якось, пристосуватися, бо може зміститись її траєкторія руху. Якщо ж до того моменту людина не вигадає і не знайде нового місця для виживання, вона буде приречиною на повне зникнення не лише із лиця Землі, а як виду життя взагалі.