ПЛАН ЗАНЯТТЯ № 10
франко лірика віршування
| Група: | 19, 13, 14 | |
| Спеціальність | ЗВ, ВБДК | |
| Тема заняття: | Іван Франко. Життя і творчість видатного діяча, письменника, ученого, перекладача. Поетична творчість І.Франка — найвище досягнення української поезії II половини XIX ст. | |
| Мета заняття: | ||
| Навчальна - | Розкрити багатогранність діяльності Великого Каменяра; знати основні його твори та його роль у розвитку української літератури | |
| Виховна - | Виховувати патріотичні почуття | |
| Розвиваюча - | Розвивати уміння логічно мислити | |
| Вид заняття: | лекція | |
| Вид лекції: | вступна лекція | |
| Форма проведення заняття: | Лекція з елементами бесіди | |
| Міжпредметні зв’язки: | ||
| Забезпечуючі | Українська література | |
| Забезпечувані | Теорія літератури, історія України | |
| Методичне забезпечення: | опорні конспекти, реферати | |
| Література: | ||
| Обов’язкова: | ||
|
1. Франко І. Зібрання творів у 50-ти т. – Т. 16. – С. 7. 2. Франко З. Передмова// Франко І. Мозаїка. Із творів, що не ввійшли до Зібрання творів у 50 томах. – Львів, 2001. – С. 4. 3. Франко І. Твори в 20-ти т. – Т. 1. – С. 17. Возможно вы искали - Курсовая работа: Значення тестування у середній загальноосвітній школі 4. Франко І. Статті і матеріали. – Зб. 5. – Львів, 1956. – С. 126. 5. Іван Франко. Документи і матеріали 1856 – 1965. – К., 1966. – С. 149. 6. Іван Франко у спогадах сучасників. – Львів. – 1956. – С. 394. 7. Франко І. Публіцистика. – К., 1963. – С. 112. 8. Панченко В. Боротьба і любов адвоката Рафаловича // Франко І. Перехресні стежки. – Кіровоград, 2000. – С. 216. Похожий материал - Дипломная работа: Изучение профессиональной направленности будущих специалистов-учителей "Технологии" 9. Ільницький М. “Все, що мав у житті…” (Повість Івана Франка “Перехресні стежки в світлі авторської особистості) // Ільницький М. У вимірах часу. – К., 1988. – С. 270. | ||
| Додаткова: |
1. Іван Франко. Документи і матеріали. – С. 190. 2. Басс. І., Каспрук А. Іван Франко. Життєвий і творчий шлях. – С. 318 – 319. 3. Франко І. Поет зради // Франко І. Мозаїка. – С. 213. | |
| Технічні засоби навчання | комп’ютер | |
ХІД ЗАНЯТТЯ
Очень интересно - Курсовая работа: Изучение условий формирования у школьников знаний о здоровом образе жизни
1. Організаційний момент
1.1 Привітання студентів
1.2 Підготовка аудиторії до заняття, перевірка наявності студентів.
2. Ознайомлення студентів з темою та навчальними цілями заняття
(план заняття)
Вам будет интересно - Дипломная работа: Использование дидактических игр для формирования представлений о сенсорных эталонах цвета у детей младшего дошкольного возраста
І.Я. Франко. Життєвий і творчий шлях (1856-1916). Теорія літератури – основи віршування
3. Мотивація навчання. Вказується значущість теми у майбутньому житті
4. Актуалізація опорних знань
фронтальне опитування, зачитування доповідей, рефератів
5. Коментар відповідей та робіт студентів
Похожий материал - Курсовая работа: Исследование особенностей домашнего задания по физкультуре
6. Викладення та вивчення нового матеріалу (лекція)
ІВАН ФРАНКО
27 серпня 1856 р . – народився у с. Нагуєвичі Дрогобицького повіту у Східній Галичині (тепер Львівська обл.). Про дитячі роки писав в оповіданнях У кузні, Малий Мирон, Під оборогом.
1862-1864 – навчання у школі села Ясениця Сільна.