ПЛАН ЗАНЯТТЯ № 11
| Група: | 19, 13, 14 | |
| Спеціальність | ЗВ, ВБДК | |
| Тема заняття: | Поетична творчість І.Франка — найвище досягнення української поезії II половини XIX ст. Поезії. „Ой ти, дівчино, з горіха зерня”, „Чого являєшся мені у сні?”, „Декадент”, „Розвивайся ти, високий дубе”. | |
| Мета заняття: | ||
| Навчальна - | Розкрити багатогранність діяльності Великого Каменяра; знати основні його твори та його роль у розвитку української літератури | |
| Виховна - | Виховувати патріотичні почуття | |
| Розвиваюча - | Розвивати уміння логічно мислити | |
| Вид заняття: | лекція | |
| Вид лекції: | вступна лекція | |
| Форма проведення заняття: | Лекція з елементами бесіди | |
| Міжпредметні зв’язки: | ||
| Забезпечуючі | Українська література | |
| Забезпечувані | Теорія літератури, історія України | |
| Методичне забезпечення: | опорні конспекти, реферати | |
| Література: | ||
| Обов’язкова: | ||
|
1. Франко І. Зібрання творів у 50-ти т. – Т. 16. – С. 7. 2. Франко З. Передмова// Франко І. Мозаїка. Із творів, що не ввійшли до Зібрання творів у 50 томах. – Львів, 2001. – С. 4. 3. Франко І. Твори в 20-ти т. – Т. 1. – С. 17. 4. Франко І. Статті і матеріали. – Зб. 5. – Львів, 1956. – С. 126. Возможно вы искали - Дипломная работа: Взаимосвязь особенностей восприятия и дисграфических расстройств у детей с нарушениями зрения 5. Іван Франко. Документи і матеріали 1856 – 1965. – К., 1966. – С. 149. 6. Іван Франко у спогадах сучасників. – Львів. – 1956. – С. 394. 7. Франко І. Публіцистика. – К., 1963. – С. 112. 8. Ільницький М. “Все, що мав у житті…” (Повість Івана Франка “Перехресні стежки в світлі авторської особистості) // Ільницький М. У вимірах часу. – К., 1988. – С. 270. | ||
| Додаткова: |
1. Іван Франко. Документи і матеріали. – С. 190. Похожий материал - Дипломная работа: Влияние здоровьесберегающего подхода в организации воспитательной работы на формирование валеологической грамотности младших школьников 2. Басс. І., Каспрук А. Іван Франко. Життєвий і творчий шлях. – С. 318 – 319. 3. Франко І. Поет зради // Франко І. Мозаїка. – С. 213. | |
| Технічні засоби навчання | комп’ютер | |
ХІД ЗАНЯТТЯ
франко творчість інтимна лірика
1. Організаційний момент
Очень интересно - Курсовая работа: Воспитание нравственно-патриотических чувств у детей дошкольного возраста
1.1 Привітання студентів
1.2 Підготовка аудиторії до заняття, перевірка наявності студентів.
2. Ознайомлення студентів з темою та навчальними цілями заняття
Поетична творчість І. Франка. Аналізувати вірші «Чого являєшся мені у сні?..», «Червона калина, чого в лузі гнешся?», «Декадент»; поглибити знання про інтимну лірику.
3. Мотивація навчання. Вказується значущість теми у майбутньому житті
Вам будет интересно - Курсовая работа: Графо-моторные нарушения у первоклассников с ОНР
4. Актуалізація опорних знань
фронтальне опитування
Пригадуємо теорію літератури
Цикл (грец. kyklos — коло, колесо) — декілька художніх творів, об'єднаних жанром, темою, головними героями, єдністю авторського задуму, в поезії — настроєм, єдиним мотивом, заголовком.
Громадянська (політична) лірика — поетичні твори, присвячені актуальним проблемам суспільного життя. Провідні мотиви політичної лірики — свобода особи, народу і державної незалежності, захист прав людини, викриття антигуманного суспільства, заклики до боротьби.
Похожий материал - Научная работа: Формирование конкурентоспособной личности младшего школьника через внедрение курса "Самопознание"
- Які вірші зараховуєте до політичної лірики поета?
- Назвіть Франкові гімни.
1. Який внесок здійснив Франко у розвиток української та європейської лірики?
2. Яке значення мала збірка «З вершин та низин»?