Учебное пособие: Викладання теми "Алгоритми"

Міністерство освіти і науки України

Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка

Кафедра математичного аналізу та інформатики

План-конспект уроку інформатики в 11 класі

загальноосвітньої школи універсального профілю

Возможно вы искали - Реферат: Воспитание внимания учащихся на уроках истории

на тему: "Алгоритми"

Підготувала студентка

фізико-математичного факультету

групи Ф-52

Прудка Ірина Іванівна

Полтава-2010

Тема уроку: Алгоритми

Мета уроку:

- сформувати в учнів поняття алгоритму; ознайомити з властивостями, способами та формами подання алгоритмів; розкрити суть базових структур алгоритмів та їх властивості; навчити будувати графічні схеми найпростіших алгоритмів, аналізувати алгоритм розв’язування задачі.

- виховувати інтерес до вивчення інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій;

Похожий материал - Курсовая работа: Воспитание школьников средствами классического джаза

- розвивати чіткість та конкретність логічного мислення школярів.

Обладнання: мультимедійна презентація "Алгоритми".

Тип уроку: урок вивчення нового навчального матеріалу.

Методи: пояснення, бесіда, розв’язування завдань.

Структура уроку із зазначенням часу

Очень интересно - Реферат: Гуманізм педагогічних ідей Й. Песталоцці, Й. Гербарта і А. Дістервега

І. Організаційний момент (1 хв).

ІІ. Формулювання мети й завдань уроку (5 хв).

ІІІ. Вивчення нового матеріалу:

1) Поняття алгоритму (2 хв).

2) Властивості алгоритму (7 хв).

Вам будет интересно - Контрольная работа: Способность и одаренность в детские годы

3) Способи подання алгоритмів (3 хв).

4) Базові структури алгоритмів (12 хв).

ІV. Первинне осмислення та закріплення вивченого навчального матеріалу (13 хв).

V. Підсумки уроку та домашнє завдання (2 хв).

Хід уроку

Похожий материал - Курсовая работа: Способы и пути обогащения индивидуального словаря младшего школьника

І. Організаційний момент: необхідно перевірити готовність учнів до початку уроку, проконтролювати порядок речей на робочих місцях, закликати школярів заспокоїтись після перерви, привітатись.

ІІ. Формулювання мети й завдань уроку .

Вчитель: Уявіть собі таку ситуацію. Ви прокинулись у неділю вранці, зайшли на кухню і на холодильнику побачили записку від мами: "Ти вже дорослий та розумний, тому можеш про себе подбати сам. Суп у холодильнику. Приготуй до сніданку грінки. Для цього:

1) за допомогою міксеру збий два яйця;