Тема. Інтонаційне читання речень. Вправи на доповнення незавершених речень.
Мета: Відпрацювати навички читання; звернути увагу на виразність читання, дотримуючись відповідної інтонації; формувати вміння доповнювати речення; розвивати фонематичний слух; виховувати бережливе ставлення до іграшок.
Обладнання: таблиці, лісова галявина, лисеня.
Хід уроку.
І. Організаційна частина.
Сьогодні у нас незвичайний урок. Ми помандруємо лісовою галявиною разом з допитливим лисенятком. Воно приготувало для вас цікавих завдань.
Возможно вы искали - Реферат: Теоретичний та практичний інтелект школярів
ІІ. Артикуляційні вправи.
1. Положення язика при вимові [л] [л’ ]
2. Чистомовка.
Ла-ла-ла – молоко пила.
Ло-ло-ло – ідемо в село.
Похожий материал - Реферат: Трудове виховання школярів 2
Лу-лу-лу – йдемо по селу.
Ли-ли-ли – липки попили.
Лі-лі-лі – рученьки малі.
3. Повторення вірша „Ліс Микита”.
Кого лисеня побачило на галявині?
Очень интересно - Реферат: Затемнення Сонця та Місяця
ІІІ. Гра „Добери слова” (ла, ло, лу, ли, лі).
IV. Звуковий аналіз слів: Ліна, лила.
1. Повторення вивчено-
го про звуки.
2. Чи правільно записано схеми? Чому?
Вам будет интересно - Реферат: Аналіз фінансової діяльності комерційних банків
3. Які звуки може позначати буква л?
V. Фізкультхвилика.
Що лисиня побачело в лісі?
VI. Вправи зчитання.
1. Гра „Впізнай букву”?
Похожий материал - Реферат: Топології мереж Граф як основа побудови комп ютерної мережі
2. Читання складів (за таблицею).
3. Читання слів, поданих у складовій формі.
4. Читання речень (доповнення незавершених).
VII. Робота над тектстом (с.40).