Виконав:
студент 26 групи
географічного факультету
Гнатюк І.О
Науковий керівник:
Возможно вы искали - Реферат: Культурное наследие Тульского края
кандидат географічних наук,
доцент Ільїн а О.В.
Луцьк 2009
Зміст :
Розділ 1: теоретичні основи дослідження
Похожий материал - Реферат: Жизнь и творчество Марка Порция Катона
Розділ 2: передумови створення архітектурного комплексу
Розділ 3: архітектурно-рекреаційний комплекс Сіднея
ВСТУП
Актуальність теми дослідження обумовлюється наступними факторами:
- Росія є однією з економічно насильніших країн світу, що дає їй право займати високі позиції в очах світової спільноти.
Очень интересно - Реферат: Итальянская оккупация Албании
- Як одна з найбільш розвинутих країн світу, Росія, а заодно і Кремль, представляють великий інтерес для людей з усього світу.
Мета дослідження : провести загальний аналіз вигідності географічного положення комплексу, описати стан розвитку архітектурного потенціалу даного комплексу, виявити та встановити перспективи розвитку архітектурного комплексу.
Мета ставить перед собою досягнення таких завдань:
- Визначити передумови розвитку рекреаційного комплексу Кремля.
- Відобразити вплив архітектурного комплексу Кремля на збільшення його туристичного потенціалу.
Вам будет интересно - Сочинение: Москва в лицах в комедии А. С. Грибоедова Горе от ума
- Виділити перспективи розвитку рекреаційного комплексу Кремля на сучасному етапі.
Об ’ єкт дослідження : архітектурно-рекреаційний комплекс Кремля.
Предмет дослідження : сучасний стан, особливості архітектурних стилів, перспективи використання рекреаціного комплексу Кремля.
Методологія і методи дослідження : методологічною основою для написання дослідницької курсової роботи стали праці провідних дослідників, які займалися розробкою цієї теми. Робота базується на принципах логіки, об’єктивності та конкретних фактах. У ході дослідження були використані такі методи, як описовий, синтез та аналіз. Також був використаний історичний принцип, який дав змогу прослідкувати за темпами розвитку архітектури Кремля.
Практичне значення роботи полягає в розробці методологічних підходів, обгрунтування доцільності використання архітектурних рекреаційних ресурсів Кремля. Результати дослідження дають змогу об’єктивно оцінити поточну ситуацію у місті, показують шляхи та перспективи вирішення існуючих проблемних ситуацій.
Похожий материал - Курсовая работа: Туристические достопримечательности в Египте
Розділ 1
ТЕОРЕТИЧНІ ОСНОВИ ДОСЛІДЖЕННЯ
1.1 Понятійно-термінологічний апарат
Сучасні умови життєдіяльності людського суспільства пов'язані з істотним підвищенням значення рекреації (від лат. recreatio - відновлення). Вплив рекреації на розвиток різноманітних галузей матеріального виробництва й сфери послуг постійно зростає. Значення рекреації особливо підвищується у зв'язку з негативними наслідками науково-технічного прогресу, погіршенням природного середовища й урбанізацією. Рекреаційна діяльність тісно пов'язана із природоохоронними заходами, поліпшенням медичного обслуговування, розширенням послуг харчування, торгівлі й побуту, відпочинку й розваги.