Реферат: Гороскоп дерев

МІЖНАРОДНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РЕГІ

імені академіка СТЕПАНА ДЕМ”ЯНЧУКА

ФАКУЛЬТЕТ ЗДОРОВ”Я, ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

Кафедра фізичної реабілітації

Контрольна робота

з навчальної дисципліни

“Нетрадиційні методи оздоровлення”

Тема: “Гороскоп дерев”

Виконала студентка

2-го курсу (ФР – 11)

Перевірив канд. мед. наук,

доцент

Рівне – 2003

«Астрологія (греч.: аstron – зірка і logos – навчання) – специфічна система поглядів на Космос, природу і людину в їхньому еволюційному русі. Основна ідея астрології полягає в тому, що просторово-тимчасова організація явищ і об'єктів анізотропна, і кожен момент часу унікальний по своїх глибинних проявах. Вивчаючи особливості моментів часу, можна визначити тенденції подальшого розвитку тих чи інших явищ і об'єктів. Увесь світ підкоряється єдиним ритмам, єдиним циклам, що мають свої індивідуальні прояви в різних системах...».

Астрологія існує не стільки для пророкування подій, скільки для виявлення можливостей індивіда і змісту (“місії”, кармічного призначення) його існування («...астрологічні дані вказують не на події, а на можливості їхнього розвитку»). Від астрології (як і від будь-якої іншої науки, що претендує на знання майбутнього) чекають пророкування конкретних подій, забуваючи, що пророчити, тобто розкрити, внутрішню сутність що відбувається і самої людини набагато і важливіше і складніше! Чи не так уже важливо, чи удасться якійсь людині побудувати будинок, знайти гарну роботу, обзавестися родиною, якщо куди важливіше знати, що додасть дійсний зміст його життя і яку при цьому роль зіграє обрана робота, родина (якщо нею узагалі варто обзаводитися) і т.п. На цей аспект пророкування в наш час, коли панує ринково-споживче відношення до життя, люди не схильні звертати увагу.

Возможно вы искали - Реферат: Млечный путь

Астрологія розкриває глибинний, духовний зміст усіх явищ і процесів, таких, котрі зв'язані з людиною (людством) і роблять на нього вплив. Таким чином, світогляд астрології спирається на антропоцентризм.

Основна функція астрології – «розкрити значення індивідуальної долі і неповторної особистості, щоб людина могла усвідомити і реалізувати свою індивідуальність». «Якщо не зробити астрологію технікою інтеграції особистості, то вона чи стає порожньою інтелектуальною грою, чи небезпечною грою в ворожбу».

Ідея "древа життя" друїдів, дерева - носія життєвих сил, спирається на факти реального життя, на властивості дійсних дерев: довговічність, опірність руйнівним силам, цілющі властивості, щорічне відновлення і пожвавлення. Друїди мали таємне знання, що давало їм влада над людьми. До дерев вони відносилися як до одушевлених істот, їх наділяли рисами живих людей. А потім помітили, що і люди схожі чимось на дерева. Дерева вважаються духами-заступниками колективу, людей клану, роду, родини. Відповідно до представлень друїдів, людина створена з дерева з волі богів і при їхній особистій участі.

Друїди пропонують свою систематизацію роду людського, орієнтовану астрологічно на дні сонячного рівнодення - один знак розташовується в двох точках року. У цьому істотне розходження з відомими гороскопами. Але нехай це не бентежить вас, кожна рослина має дві істотні точки реалізації - цвітіння і плодоносіння; також центр зимового сну і центр максимального літнього пробудження. Друїди знали, що в кожної рослини є своя душа і є загальний родовий дух.

Друїди надавали великого значення лісу, деревам, серед яких їм приходилося жити. Звідси і зв'язок людських характерів, що приводиться ними, з деревами. Кожна людина, як і дерево, має свої визначені недоліки, риси, достоїнства. Кожен знак у гороскопі друїдів має два періоди дії. Ви можете знайти свій знак по даті народження і визначити, що несе вам рік. Гороскоп розрахований по системі друідних відповідностей і є унікальним.

Але ставлення до дерев найбільше споріднює творчість із віруваннями друїдів. Друїди були вищим прошарком кельтських жерців, що сповідували культ дерева. Вони поклонялися деревам, особливо шанували ліси, що слугували їм храмами для релігійних відправ. Друїди вірили, що дерева - розумні істоти, що в них переселяються людські душі. Магічні дії друїдів стосовно дерев, жертвоприношення, молитви мали забезпечувати прихильне ставлення сил природи. Ці кельтські жерці створили деревній гороскоп і вважали, що вдача і доля людини залежить від дерева, під знаком якого вона народжена.

Гороскоп друїдів, відомий також як галльський гороскоп. Друїди надавали величезного значення деревам і вважали, що і дерева і люди мають визначеними властивими їм рисами характеру.

В основі гороскопа - положення Сонця щодо Землі, від того більшість знаків мають два періоди дії, а такими знаками, як Дуб, Береза, Маслина і Бук відзначені відповідно - весняне рівнодення, літнє протистояння, осіннє рівнодення і зимове протистояння.

Друїди - жерці в кельтських племен, що населяли Галлію, Ірландію, Бретань. Відповідно до їхніх язичеських вірувань, людина була створена богами з дерев, а виходить, кожна людина (як і дерево) має якісь властиві тільки йому риси й особливості, кожний вимагає визначених умов життя. Колись жили на світі дуже сильні магі-жерці, що іменувалися мелодійним словом "друїди". Ці великі Майстри одним змахом руки могли змінити погоду, зупинити час і зробити багато чого іншого. Поклонялися ці маги деревам і рослинам. Дотепер "зелена магія", тобто магія друїдів знаходиться майже на першому місці серед інших способів майстерності. Займає вона це місце не тільки завдяки колосальній силі обрядів, але і завдяки простоті їхнього виконання.

У деревній магії використовуються листи, квіти і корені. З них виготовляють пахощі й олії.

У магічних цілях можна використовувати будь-які частини дерева, однак найбільшу силу вони мають у визначених ситуаціях. Для досягнення максимальної ефективності скористайтеся моїми порадами.

Друїди надавали великого значення лісу, деревам, серед яких їм приходилося жити. Звідси, мабуть, і зв'язок людських характерів, що приводиться ними, з деревами. Вони стверджували, що кожна людина, як і дерево, має свої визначені риси, достоїнства і недоліки. Кожний вимагає визначених умов життя.

Дуже важливе значення друїди надавали зимовому і літньому протистоянню Сонця, весняному і літньому рівноденню. У ці дні влаштовували урочисті ходи і приносили в жертву білих биків. Взагалі положення Сонця щодо Землі є основою їхнього гороскопа. Відповідно до нього доля людини, його майбутнє, характер і здібності залежать від віддалення Сонця від Землі в день його народження. Тому кожен знак і має два періоди дії.

Згідно гороскопу дерев, тобто гороскопу друїдів, мені відповідає дерево Інжир, тому я наводжу свої властивості цього дерева та гороскоп щодо нього.

ІНЖИР (14 червня - 23 червня 12 грудня - 21 грудня)

Фігове дерево делікатне, з виразними рисами. Не має краси, але не залишається непоміченим.

Інжир трохи вразливий і з деякими комплексами. Не скрізь почуває себе добре. Вимагає життєвого простору і тепла. Помирає у несприятливих умовах. Погано переносить труднощі. Стаючи вразливим, переповненим гіркотою, сохне. У таких умовах його охоронна система слабшає і потрібно бути дуже уважним, щоб дерево не погубити.

Має сильно розвиті сімейні почуття. Потребує постійної необхідності контакту зі своїми близькими, навіть якщо вони не в змозі це оцінити і виправдати його надії. Має потребу в стабільності, незважаючи на те, що сам не дуже постійний багато в чому.

Характер емоційний і поблажливий. Розплачується за це часом щиросердечним спокоєм і радостями життя, тим більше, що виявляє опір спокусам. Хоча і не постійний (частіше в думках), але намагається чітко виконувати щоденні обов'язки. На нього можна покластися. Працює гарно, хоча в глибині душі ледачий. Імпульсивний і повний добрих намірів, але життя проходить у боротьбі з власними слабостями.

Інжир - реаліст і завжди буває діловитим і заповзятливим. Це дерево є дійсним скарбом для своїх близьких. Воно приносить гарні плоди. Посади його у своєму саду і добре доглядай за ним - не пошкодуєш. Воно відноситься до числа тих, з якими варто одружуватися. Але не чекай від нього чудес, він не належить до числа романтичних коханців. Прості почуття цінує вище, ніж "якісь фантазії". Будь-яке дерево без комплексу, що зрозуміло його, добре з ним сполучається. Але увага: Фігове дерево дуже уразливе!

Риси народжених під знаком Інжиру: імпульсивність, практичний розум, спостережливість, реалізм, організаторські здібності.

Під знаком Інжиру народилися: Г. Гейне, Бетховен, Стравінський, Б. Брандт, Ф. Гарсія Лорка, Григ, Едіт Піаф.

ЯБЛУНЯ (23.12-01.01; 25.06-04.07) Рідко буває високою, радує око, багато в ній симпатичного, добре складена, багато чарівності і сердечності. Вселяє думку про любов, навіть тоді, коли про неї сама не думає (що трапляється рідко).

Яблуня - дерево дуже сентиментальне, чуттєве. Любов цікавить її як теоретично, так, безумовно, і практично. Найчастіше зважується на заміжжя, не почуваючи до партнера великих почуттів (Яблуня - дерево дуже різнобічне), однак це не означає остаточного відмовлення від любові і почуттів.