Діагностика фінансового стану підприємства
Зміст
Вступ
1. Методологія визначення фінансового стану підприємства
1.1 Діагностика прибутковості (рентабельності)
Возможно вы искали - Реферат: Деловые интересы в бизнесе
роботи підприємства
1.2 Аналіз наявності фінансових ресурсів
1.3 Аналіз платоспроможності та ліквідності
2. Діагностика фінансового стану товариства
з обмеженою відповідальністю “Рако-прінт”
Похожий материал - Реферат: Державне регулювання та підтримка підприємництва в Україні
2.1 Характеристика фінансового стану ТОВ “Рако-прінт”
2.2 Визначення показників фінансового стану
3. Перспективи фінансового стану ТОВ “Рако-прінт”
3.1 Фінансова стійкість підприємства
3.2 Прогнозування фінансового стану
Очень интересно - Реферат: Диверсификация цен: сущность и современные модели
3.3 Напрямки покращення фінансового стану
підприємства
Висновки
Список використаної літератури
Вступ
Вам будет интересно - Реферат: Дипломная работа на тему: Коммерческая деятельность на рынке лесопродукции
Моя курсова робота на тему “Діагностика фінансового стану підприємства”. Планується розглянути фінансовий стан товариства з обмеженою відповідальністю “Рако-прінт”. Обрана саме така тема тому, що взагалі всі підприємства сфери матеріального виробництва в умовах ринкової економіки здійснюють свою діяльність на засадах комерційного розрахунку, а здатність підприємства успішно діяти в умовах комерційного розрахунку знаходить своє відображення у його фінансовому стані.
У ринкових умовах виключно велика роль діагностики фінансового стану підприємства. Це пов’язано з тим, що підприємства набувають самостійність та несуть повну відповідальність за результати своєї виробничо-господарчої діяльності перед власниками, робітниками, банком та кредиторами. Також ринкові умови вимагають від підприємств збільшення ефективності виробництва, конкурентоспроможності продукції та послуг на основі втілення досягнень науково-технічного прогресу, ефективних форм господарювання та керування підприємством, активізації підприємства та інше. Отже роль діагностики фінансового стану достатньо велика.
Щоб забезпечити виживаємість підприємства в сучасних умовах керівничому персоналу необхідно перш за все вміти реально оцінювати фінансовий стан як свого так і існуючих потенційних конкурентів.
Фінансовий стан – це найважливіша характеристика економічної діяльності підприємства, вона визначає конкурентоспроможність, потенціал у діловому співробітництві, оцінює, у якій мірі гарантовані економічні інтереси самого підприємства та його партнерів у фінансовому та виробничому відношенні. Але, це і зрозуміло, одного вміння реально оцінювати фінансовий стан не достатньо для успішного функціонування підприємства та досягнення ним встановленої цілі. Фінансовий стан підприємства – це ступінь забезпеченості підприємства необхідними фінансовими ресурсами для здійснення ефективної господарської діяльності та своєчасного проведення грошових розрахунків за своїми забов,язаннями.
У фінансовому стані знаходять відображення у вартісній формі загальні результати роботи підприємства, в тому числі і роботи з управління фінансовими
Похожий материал - Реферат: Договор поставки
ресурсами, тобто фінансової роботи.
Найбільш зримо фінансовий стан підприємства визначається такими елементами його економічної діяльності:
- прибутковість;
- наявність власних фінансових ресурсів;