Маган сыныпка келген жана окушы туралы эссе керек еди. Отинем сиздерден комектесинизши. Тура ертенге кажет Керек болса 20 балл берем

Ответы:
Семён Лысенко
05-08-2011 10:11

сыныпқа келген жаңа оқущы.біз сыныпка келген жаңа оқушысы жақсы карсы адмаймыз. өйткнгі біз оны юіраз сұрактар астына койвп кейві татуласамыз

Также наши пользователи интересуются:

Картинка с текстом вопроса от пользователя KATYA VORONOVA

⭐⭐⭐⭐⭐ Лучший ответ на вопрос «Маган сыныпка келген жана окушы туралы эссе керек еди. Отинем сиздерден комектесинизши. Тура ертенге кажет Керек болса 20 балл берем» от пользователя KATYA VORONOVA в разделе Право. Задавайте вопросы и делитесь своими знаниями.

Открой этот вопрос на телефоне - включи камеру и наведи на QR-код!