Невеличкий твір на тему Мамо, як добре з тобою

Ответы:
Деня Лосев
11-06-2010 11:58

Найдорожча в світі людина — це мама. Вона завжди поруч. Хто знає, скільки болю і любові може вмістити в себе материнське серце! Адже коли дитина захворіє, мама завжди співчуває і лікує, і навіть хворіє разом з нею.  Матері супроводжують нас усе своє життя. Сила материнської любові перемагає будь-яку відстань. І де б ми не були, їхня турбота, їхні молитви їхня любов зберігається в наших серцях. Моя мама — ніжна і добра, лагідна і красива жінка. Моя мама ще з дитинства навчила мене поважати і любити людей, бути чесним і добрим, щирим і чуйним,вірним.

Также наши пользователи интересуются:

Картинка с текстом вопроса от пользователя ВАДИМ ИВАНЕНКО

⭐⭐⭐⭐⭐ Лучший ответ на вопрос «Невеличкий твір на тему Мамо, як добре з тобою» от пользователя ВАДИМ ИВАНЕНКО в разделе Қазақ тiлi. Задавайте вопросы и делитесь своими знаниями.

Открой этот вопрос на телефоне - включи камеру и наведи на QR-код!