Як зміниться кількість теплоти,що виділяється в провіднику,якщо збільшити опір вдвічі при сталій силі струму
Ответы:
11-10-2013 17:53
Збільшиться в 2 рази. Кількісиь теплоти, що виділяється в провіднику збільшиться в 2 рази.
⭐⭐⭐⭐⭐ Лучший ответ на вопрос «Як зміниться кількість теплоти,що виділяється в провіднику,якщо збільшити опір вдвічі при сталій силі струму» от пользователя Люда Крылова в разделе Физика. Задавайте вопросы и делитесь своими знаниями.
Открой этот вопрос на телефоне - включи камеру и наведи на QR-код!