Снігур -чому це пташка так називається
Ответы:
02-11-2013 22:42
Тому, що вона прилітає туди де є сніг, тобто постійно перелітає у холодне місце.
⭐⭐⭐⭐⭐ Лучший ответ на вопрос «Снігур -чому це пташка так називається» от пользователя РУМИЯ ВИНАРОВА в разделе Қазақ тiлi. Задавайте вопросы и делитесь своими знаниями.
Открой этот вопрос на телефоне - включи камеру и наведи на QR-код!