1)Обчислить відносні молекулярні маси речовин: 1) CuS 2) Fe2(SO4)3 2) В якій із наведених сполук масова частка Алюмінію більша: а) Al2O3 б)Al(OH)3 Відповідь підтвердіть розрахунками

Ответы:
Evgeniya Sergeenko
09-11-2013 05:15

1)CuS=64+32=962)Fe2(SO4)3=(56*2)+((32+(16*4))*3)=4003)w=Ar/Mr   54(Al)/156(108+63)=0,35=35%4)w=Ar/Mr   54(Al)/105(54+51)=0,51=51%51%>35% Тому масова частка Алюмінію більша у варіанті БВідповідь:Б

Также наши пользователи интересуются:

⭐⭐⭐⭐⭐ Лучший ответ на вопрос «1)Обчислить відносні молекулярні маси речовин: 1) CuS 2) Fe2(SO4)3 2) В якій із наведених сполук масова частка Алюмінію більша: а) Al2O3 б)Al(OH)3 Відповідь підтвердіть розрахунками» от пользователя ЛИЗА СТОЛЯР в разделе Химия. Задавайте вопросы и делитесь своими знаниями.

Открой этот вопрос на телефоне - включи камеру и наведи на QR-код!