Допоможіть терміново.1.Три іменники вжито в реченні?А. Шелестом опалого листя зітхає лісова стежка. Б. Стрічає клекотом мене сімя орлина. В. Тебе в піснях здіймаю я до зір.2.Підметом є виділений іменник у реченні?А. Паморозь "айстри" цілує. Б. Хочеш, розповім я "казку" гір? В. Білі розніжені "хмари" залопотіли крильми. Г. У кожній шибці "сонце" засвічу.

Ответы:
Ulya Ashihmina
23-11-2013 07:27

1 - А Шелестом - іменник, листя - ім., стежка - ім2 - В підмет - хмари, присудок - залопотіли

Также наши пользователи интересуются:

⭐⭐⭐⭐⭐ Лучший ответ на вопрос «Допоможіть терміново.1.Три іменники вжито в реченні?А. Шелестом опалого листя зітхає лісова стежка. Б. Стрічає клекотом мене сімя орлина. В. Тебе в піснях здіймаю я до зір.2.Підметом є виділений іменник у реченні?А. Паморозь "айстри" цілує. Б. Хочеш, розповім я "казку" гір? В. Білі розніжені "хмари" залопотіли крильми. Г. У кожній шибці "сонце" засвічу.» от пользователя Владислав Литвинов в разделе Қазақ тiлi. Задавайте вопросы и делитесь своими знаниями.

Открой этот вопрос на телефоне - включи камеру и наведи на QR-код!