Пояснення фразеологізма Не розлий вода,море по коліна,не треба згущувати фарби! Будь-ласка підкажіть))♥♥♥
Зустрілися дві подруги. Одна каже іншій (із засмученим виглядом):Привіт.-Привіт.Чому така сумна?-Посварилася із своїм чоловіком.І чого б це раптом, ви ж були не розлий вода?- пішов до свого друга, нічого мені не сказавши, я хвилювалася, але їм же обом море по коліна, коли вони разом.А він як це тобі пояснив?-сказав, що треба була допомога з машиною, а зі мною в таких справах каші не звариш.То ти ж хвилювалась за нього- Пояснив, що не треба згущувати фарби, і мені немає чого хвилюватись.
⭐⭐⭐⭐⭐ Лучший ответ на вопрос «Пояснення фразеологізма Не розлий вода,море по коліна,не треба згущувати фарби! Будь-ласка підкажіть))♥♥♥» от пользователя Карина Кравченко в разделе Қазақ тiлi. Задавайте вопросы и делитесь своими знаниями.
Открой этот вопрос на телефоне - включи камеру и наведи на QR-код!