Твір роздум дерева теж плачуть
Дерева теж плачуть! Останні десятки років, на превеликий жаль, люди:дорослі та малі забруднюють навколишнє середовище! Це погану сказується на рослинах. Не думаю, що квіти, дерева, кущі дуже раді цьому тому вважаю, що вони теж плачуть. Дерева плачуть від болю, жалю, адже колись їх вирощували з маленької насінини! Якщо б не дерева на Землі життя б не було, адже вони подають вуглекислий газ, без якого ми не зможемо жити. Тож, я думаю ,що дерева плачуть від болю та жалю, тому що вважають, що більше не потрібні. Не забруднюйте те місце де живите.
⭐⭐⭐⭐⭐ Лучший ответ на вопрос «Твір роздум дерева теж плачуть» от пользователя НАЗАР КРИЛЬ в разделе Қазақ тiлi. Задавайте вопросы и делитесь своими знаниями.
Открой этот вопрос на телефоне - включи камеру и наведи на QR-код!