Адамдардын кустарга комеги
Ответы:
14-01-2014 17:52
Адамдар кустарга менин ойымша коп комегин тийгизе алады. Егерде биз кустарга камкорлык танытсак табигаттын ерекшилигин байкаймыз. 1-биз кустарга уй салып терек ке кыстырып койсак кустар онда оз балапандарын шыгарады. Оларга нанын усактарын берсек Аланын нуры жабады. Ал егер уй алдын кишкене ор казып су койсак олар оз шолин кандырады.
⭐⭐⭐⭐⭐ Лучший ответ на вопрос «Адамдардын кустарга комеги» от пользователя ТЕМА БОБОРЫКИН в разделе Право. Задавайте вопросы и делитесь своими знаниями.
Открой этот вопрос на телефоне - включи камеру и наведи на QR-код!