Диалог на тему жануарлар мен өсімдіктер срочно
Ответы:
26-01-2014 20:49
жануар осы сендердің пайдаларын не адамдарғаөсімдік быздын пайдамыз көп оларға керекті дәрумендер береміз ал сендер пайдаларын не жануар быздеде пайдамыз көп оларға сүтімізді етімізді береміз дейді өсімдік пен жануарлардын пайдасы адамдарға көп онсыз адамар өмір сүре алмайды
⭐⭐⭐⭐⭐ Лучший ответ на вопрос «Диалог на тему жануарлар мен өсімдіктер срочно» от пользователя Катя Антипенко в разделе Право. Задавайте вопросы и делитесь своими знаниями.
Открой этот вопрос на телефоне - включи камеру и наведи на QR-код!