Для чого люди здають кров?Чи не шкодить це для здоровя людини? В якому випадку ви здали б свою кров для переливання?

Ответы:
RITA LESCHENKO
14-03-2014 00:59

Люди здають свою кров для того,щоб допомогти іншим людям,які мають потребу в ній,можливо,хтось загубив велику кількість крові та йому терміново потрібне переливання.Я думаю,що це не зашкодить ні донору,ні тій людині,котрій перелили кров,але при тій умові,що кров придатна до переливання,тобто не має вірусних захворювань,таких як ВІЛ,гепатит..Я би здала свою кров у тому випадку,якщо б людина в ній потребувала.

Также наши пользователи интересуются:

Картинка с текстом вопроса от пользователя Aleksey Sevostyanov

⭐⭐⭐⭐⭐ Лучший ответ на вопрос «Для чого люди здають кров?Чи не шкодить це для здоровя людини? В якому випадку ви здали б свою кров для переливання?» от пользователя Aleksey Sevostyanov в разделе Биология. Задавайте вопросы и делитесь своими знаниями.

Открой этот вопрос на телефоне - включи камеру и наведи на QR-код!