Розповідь як ти проведеш осіні канікули

Ответы:
Сеня Куприянов
17-03-2014 11:14

Я люблю осінні канікули.Вони дають перепочинок у навчанні.Тільки шкода що вони такі короткі.Зазвичай я проводжу осінні канікули вдома.Погода вже холодна і дощова тому особливо довго не погуляєш.Якщо зазирає сонечко я виходжу на двір.Іноді на канікулах ми їдемо до бабусі.Про осінні канікули в мене маса вражень.Так що час я провів досить добре.

Также наши пользователи интересуются:

Картинка с текстом вопроса от пользователя Валерия Волошина

⭐⭐⭐⭐⭐ Лучший ответ на вопрос «Розповідь як ти проведеш осіні канікули» от пользователя Валерия Волошина в разделе Қазақ тiлi. Задавайте вопросы и делитесь своими знаниями.

Открой этот вопрос на телефоне - включи камеру и наведи на QR-код!