Розповідь як ти проведеш осіні канікули
Ответы:
17-03-2014 11:14
Я люблю осінні канікули.Вони дають перепочинок у навчанні.Тільки шкода що вони такі короткі.Зазвичай я проводжу осінні канікули вдома.Погода вже холодна і дощова тому особливо довго не погуляєш.Якщо зазирає сонечко я виходжу на двір.Іноді на канікулах ми їдемо до бабусі.Про осінні канікули в мене маса вражень.Так що час я провів досить добре.
⭐⭐⭐⭐⭐ Лучший ответ на вопрос «Розповідь як ти проведеш осіні канікули» от пользователя Валерия Волошина в разделе Қазақ тiлi. Задавайте вопросы и делитесь своими знаниями.
Открой этот вопрос на телефоне - включи камеру и наведи на QR-код!