Діалог про день народження

Ответы:
Аида Максименко
15-04-2014 00:43

- Привіт, пробач меня за запізнення, в мене на те були вагомі причини. З днем народження!- Привіт,дуже дякую за поздоровлення. Та нічого страшного,ти не дуже вже й запізнився.Проходь до зали,всі вже за столом.- Дякую тобі за твою ласку. Запевняю, що у наступний раз я не запізнюсь.- Це буде дуже добре, адже ми тебе трішки зачекались, але без тебе нічого не починали. Скажу по секрету, щоб тебе не мучила совість: ти не один запізнився, та й до того ж ми на вказану годину все ще не приготували.- Ахах, величезне дякую за таку таємницю- А тепер пішли до гостей, вже зачекалися.

Также наши пользователи интересуются:

Картинка с текстом вопроса от пользователя SOFIYA MOISEENKO

⭐⭐⭐⭐⭐ Лучший ответ на вопрос «Діалог про день народження» от пользователя SOFIYA MOISEENKO в разделе Қазақ тiлi. Задавайте вопросы и делитесь своими знаниями.

Открой этот вопрос на телефоне - включи камеру и наведи на QR-код!