Толықтырып жаӡ мен комната жинаи мың.мен постель жинаймын (
Ответы:
18-04-2014 03:27
Мен комнатаны жинаймын. Мен тосекти жинаймын. Ссори, казахской клавиатуры нет.
18-04-2014 06:38
мен бөлмені жинап жатырмын. мен постель ( қазақша билмеймин) жинап жатырмын
⭐⭐⭐⭐⭐ Лучший ответ на вопрос «Толықтырып жаӡ мен комната жинаи мың.мен постель жинаймын (» от пользователя Dinara Maksimenko в разделе Право. Задавайте вопросы и делитесь своими знаниями.
Открой этот вопрос на телефоне - включи камеру и наведи на QR-код!