Якими уявляли Землю та Всесвіт давні люди? Чому їхні уявлення були такими?

Ответы:
НАЗАР КУЗЬМИН
25-04-2014 13:49

В давні часи люди уявляли землю плоскою , вони гадали що її тримали слони . Вони так думали тому що коли ти йшов по землі вона була плоскою і ніяк аж не була схода на колоподібну . 

Также наши пользователи интересуются:

Картинка с текстом вопроса от пользователя Ника Лешкова

⭐⭐⭐⭐⭐ Лучший ответ на вопрос «Якими уявляли Землю та Всесвіт давні люди? Чому їхні уявлення були такими?» от пользователя Ника Лешкова в разделе Українська мова. Задавайте вопросы и делитесь своими знаниями.

Открой этот вопрос на телефоне - включи камеру и наведи на QR-код!