ВСТАВИТЬ ПРОПУЩЕННЫЕ БУКВЫ: НА ШКІЛЬН М СВЯТІ, У МЕЛК Х ОЗЕРАХ, В ГАРЯЧ Й ЧАС, КОРОТК МИ ЦВЯХАМИ,НА СТРУНК Й ТОПОЛІ, ВЕСНЯН КВІТИ, МАЛЕНЬК Х ГУСЕНЯТ,ПОЛОГ Х СХИЛІВ, У ЧІТК Й ВКАЗІВЦІ, ШИРОК М ПОЛЕМ, ВЧОРАШН Х ГАЗЕТ.
Ответы:
09-05-2014 18:41
На шкільнім святіУ мілких озерахВ гарячий час Короткими цвяхамиНа стрункій тополі Весняні квітиМаленьких гусенятПологих схилів У чіткій вказівціШироким полемВчорашніх газет:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
⭐⭐⭐⭐⭐ Лучший ответ на вопрос «ВСТАВИТЬ ПРОПУЩЕННЫЕ БУКВЫ: НА ШКІЛЬН М СВЯТІ, У МЕЛК Х ОЗЕРАХ, В ГАРЯЧ Й ЧАС, КОРОТК МИ ЦВЯХАМИ,НА СТРУНК Й ТОПОЛІ, ВЕСНЯН КВІТИ, МАЛЕНЬК Х ГУСЕНЯТ,ПОЛОГ Х СХИЛІВ, У ЧІТК Й ВКАЗІВЦІ, ШИРОК М ПОЛЕМ, ВЧОРАШН Х ГАЗЕТ.» от пользователя Карина Гагарина в разделе Қазақ тiлi. Задавайте вопросы и делитесь своими знаниями.
Открой этот вопрос на телефоне - включи камеру и наведи на QR-код!