Допоможіть написати пару речень на тему Якби я був президентом щоб я зробив щоб школярам було цікавіще вчитися і відпочивати?

Ответы:
Вероника Сокол
21-09-2014 13:23

Якби я був призидентом,я б зробив у школах відпочинкові кімнати,здорове харчування,і щоб вчителі й учні мали гарні відносини.Ще,щоб для кожного уроку були окремі кабінети....

Также наши пользователи интересуются:

Картинка с текстом вопроса от пользователя Костя Терещенко

⭐⭐⭐⭐⭐ Лучший ответ на вопрос «Допоможіть написати пару речень на тему Якби я був президентом щоб я зробив щоб школярам було цікавіще вчитися і відпочивати?» от пользователя Костя Терещенко в разделе Қазақ тiлi. Задавайте вопросы и делитесь своими знаниями.

Открой этот вопрос на телефоне - включи камеру и наведи на QR-код!