Мої добрі справи, деленко

Ответы:
Божена Медвидь
29-10-2014 09:36

одного разу я поверталась з музичної школи і раптом побачила на зупинці багато людей,які не давали проходу один одному.Позаду стояла старенька жіночка.вона дуже спішила в лікарню до свого племінника.тому що у він сильно поранив ногу.Я була на машині і покликала цю жіночку.допомогла їй дойти і посадила в машину.Я сказала батькові що дойду додому сама і попросила його підвести цю бабусю до лікарні

Также наши пользователи интересуются:

Картинка с текстом вопроса от пользователя ЯРОСЛАВА ЛОМОВА

⭐⭐⭐⭐⭐ Лучший ответ на вопрос «Мої добрі справи, деленко» от пользователя ЯРОСЛАВА ЛОМОВА в разделе Қазақ тiлi. Задавайте вопросы и делитесь своими знаниями.

Открой этот вопрос на телефоне - включи камеру и наведи на QR-код!