Скласти текст-розповідь чому міс квітень має таку назву.
Ответы:
02-11-2014 15:27
Напевно, не знайдеться людини, яка б не любила весну, а особливо - квiтень. Цей мiсяць маэ таку назву через те, що саме в цю пору розквiтають першi квiти, розпускаються бруньки на деревах. У повiтрi лiтають рiзнi запахи - цвiт яблунi, вишнi, природнi букети на полях.Цей мiсяць можна назвати вiдновлюючiм, пiсля довгоi сплячки оживаэ природа, що не може не радувати. Ось чому цей мiсяць називають квiтнем. Все квiне и пахне, наповнюэться енергiэю.
⭐⭐⭐⭐⭐ Лучший ответ на вопрос «Скласти текст-розповідь чому міс квітень має таку назву.» от пользователя Толик Поляков в разделе Қазақ тiлi. Задавайте вопросы и делитесь своими знаниями.
Открой этот вопрос на телефоне - включи камеру и наведи на QR-код!