Даю 50 баллов Фізика 8 клас Яку роботу треба виконати щоб із дна водойми глибиною 5 м підняти камінь масою 70 кг. Середня густина каменя становить 30000кг/м².Опором води знехтувати
Ответы:
22-02-2015 09:52
Дано m=70 кг p1=1000 кг/м3 p2=3000 кг/м3 h=5 м1) найдем силу F ( подъема камня)F=m*g -Fa=m*g - p1*g*V V=m/p2F=m*g - p1*g*m/p2=700 - 1000*10*70/3000=466,7 Н2)А=F*h=466,7*5=2,3 кДж - ответ
⭐⭐⭐⭐⭐ Лучший ответ на вопрос «Даю 50 баллов Фізика 8 клас Яку роботу треба виконати щоб із дна водойми глибиною 5 м підняти камінь масою 70 кг. Середня густина каменя становить 30000кг/м².Опором води знехтувати» от пользователя СОФЬЯ ПАВЛЮЧЕНКО в разделе Физика. Задавайте вопросы и делитесь своими знаниями.
Открой этот вопрос на телефоне - включи камеру и наведи на QR-код!