Допоможіть написати діалог : вдячність за подарунок (10 реплік)

Ответы:
ДЖАНА РУДЫК
22-05-2015 18:59

--Привіт, Олю!--Привіт, Катю!--Я вітаю тебе з днем народження бажаю всього найкращого!Ось тримай мій подарунок я знаю чо ти давно хотіла  Св"яту ікону,і придбала для тебе цей подарунок.--Дуже велике дякую тобі Олю за подарунок!-- Нема защо Катю!Я непожалію для найкращой подруги.

Также наши пользователи интересуются:

Картинка с текстом вопроса от пользователя Соня Быковець

⭐⭐⭐⭐⭐ Лучший ответ на вопрос «Допоможіть написати діалог : вдячність за подарунок (10 реплік)» от пользователя Соня Быковець в разделе Қазақ тiлi. Задавайте вопросы и делитесь своими знаниями.

Открой этот вопрос на телефоне - включи камеру и наведи на QR-код!