Допоможіть будь ласка.як люди використовують властивість повітря погано проводити тепло. 3 клас .Природознавство
Ответы:
13-08-2015 13:59
Наприклад ставлять "двійники " у вікна.Між двома рамами є прошарок повітря,яке є поганим провідником тепла.Тому взимку тепло залишається в оселі,а не виходить назовні
⭐⭐⭐⭐⭐ Лучший ответ на вопрос «Допоможіть будь ласка.як люди використовують властивість повітря погано проводити тепло. 3 клас .Природознавство» от пользователя Лена Пичугина в разделе История. Задавайте вопросы и делитесь своими знаниями.
Открой этот вопрос на телефоне - включи камеру и наведи на QR-код!