Придумати продовження до байки двое приятелив и ведмидь

ЧИТАТЬ ОТВЕТ
Ответы:
Игорь Пророков
21-02-2010 01:23

Нічого не зрозумів другий приятель і пішов назад до села . Йде та йде , аж раптом бачить , сидить на великому камені хлопчик , років з десяти . Сидить і сумує. Каже до нього приятель:  - Чому сумуєш хлопчику ?  - Тому , що батьки мене покинули і не знаю я куди йти .- відповів хлопчик. -  А давай ти підеш до мене . Ми будемо добрими товаришами . - запропонував приятель .  - Давай ! - погодився хлопчик.   Так вони й жили разом. Через деякий час у будинку приятеля скінчилася їжа . Вони мусили піти до міста . Та  надворі було темно ,  бродили голодні вовки . Не хотіли приятелі сидіти голодними і попри все пішли до міста . Йдуть та йдуть  , аж раптом прямо на них іде голодний вовк. Побачив його хлопчик і подумав : " Коли мій приятель побачить вовка , він сховається за той камінь. Зараз я можу встигнути добігти до нашого будинку і викрасти цінні речі приятеля , а потім втекти ." Так він і зробив . Побачив приятель вовка і сховався за камінь . Добре ,що поряд проходили  мисливці . Вони вбили вовка . Прийшов приятель  додому . Бачить , всі його цінні речі зникли.    І зрозумів він тоді слова свого колишнього приятеля .

Также наши пользователи интересуются:

Картинка с текстом вопроса от пользователя Марьяна Бабурина

⭐⭐⭐⭐⭐ Лучший ответ на вопрос «Придумати продовження до байки двое приятелив и ведмидь» от пользователя Марьяна Бабурина в разделе Литература. Задавайте вопросы и делитесь своими знаниями.

Открой этот вопрос на телефоне - включи камеру и наведи на QR-код!

yii\base\ErrorException
Error

PHP Core Warningyii\base\ErrorException

PHP Startup: Unable to load dynamic library '/usr/lib/php5.6/mysql.so' - /usr/lib/php5.6/mysql.so: cannot open shared object file: No such file or directory

$_GET = [
    'id' => '50084-pridumati-prodovzhennya-do-bayki-dvoe-priyateliv-i',
    'url' => 'vedmid',
];