232 учні виїхали на екскурсію у великих та малих автобусах. У 6 малих автобусів сіло по 20 учнів , а решта - у великі автобуси, по 28 учнів у кожному. Скільки великих і малих автобусів зайняли учні???

Ответы:
Rita Lytvynenko
02-09-2015 18:21

всього - 232 учні1) 6*20 = 120 (уч.) - їхали у малих автобусах2) 232 - 120 = 112(уч.) - їхали у великих автобусах3) 112/28 = 4(ав.)Відповідь: учні зайняли 4 великих і 6 малих автобусів

Также наши пользователи интересуются:

⭐⭐⭐⭐⭐ Лучший ответ на вопрос «232 учні виїхали на екскурсію у великих та малих автобусах. У 6 малих автобусів сіло по 20 учнів , а решта - у великі автобуси, по 28 учнів у кожному. Скільки великих і малих автобусів зайняли учні???» от пользователя Elizaveta Lomonosova в разделе Математика. Задавайте вопросы и делитесь своими знаниями.

Открой этот вопрос на телефоне - включи камеру и наведи на QR-код!