Складіть діалог на тему "Жаргонізми засмучують наше мовлення"Допоможіть будь ласка.(Спасибі)

Ответы:
Дарья Мищенко
03-09-2015 06:02

- Добридень, Михайле.- Привіт, Сашко.- Чим займався у вихідні?- У "ноут" грав, а ти?- Я уроки вчив, скоро контрольна.- Та які уроки, про що говориш? Тут гра вийшла, я цілу ніч "зависав".- Сашко, навіщо ти жаргонізми використовуєш? Це ж некрасиво.- Та годі тобі, зараз вся молодь так розмовляє.- Ні, ти не правий. Українська мова - мелодійна мова. Не треба її засмічувати такими словами. Інтелігенти так не говорять!

Также наши пользователи интересуются:

Картинка с текстом вопроса от пользователя Asiya Odoevskaya

⭐⭐⭐⭐⭐ Лучший ответ на вопрос «Складіть діалог на тему "Жаргонізми засмучують наше мовлення"Допоможіть будь ласка.(Спасибі)» от пользователя Asiya Odoevskaya в разделе Қазақ тiлi. Задавайте вопросы и делитесь своими знаниями.

Открой этот вопрос на телефоне - включи камеру и наведи на QR-код!