Скласти розповідь я ким транспортом я люблю їзтити допоможіть будь-ласка на завтра треба!
Ответы:
24-09-2015 08:33
Я люблю Iздити на Велосипедi. Велосипед абсолютно екологічний транспорт, а найголовніше зручний, його легко поставити в сарай, а машину потрібно виганяти, заправляти бензином. Шкода що у нас в місті зрідка увідешь велосипедиста, тільки одні машини, машини. Даремно багато хто не користуються цим чудовим видом транспорту, коли він успішно процвітає в багатьох країнах Європи, Азії та Америці. Тому що це здоровий спосіб життя
⭐⭐⭐⭐⭐ Лучший ответ на вопрос «Скласти розповідь я ким транспортом я люблю їзтити допоможіть будь-ласка на завтра треба!» от пользователя Асия Рябова в разделе Қазақ тiлi. Задавайте вопросы и делитесь своими знаниями.
Открой этот вопрос на телефоне - включи камеру и наведи на QR-код!