Скласти розповідь я ким транспортом я люблю їзтити допоможіть будь-ласка на завтра треба!

Ответы:
Деня Кузнецов
24-09-2015 08:33

Я люблю Iздити на Велосипедi. Велосипед абсолютно екологічний транспорт, а найголовніше зручний, його легко поставити в сарай, а машину потрібно виганяти, заправляти бензином. Шкода що у нас в місті зрідка увідешь велосипедиста, тільки одні машини, машини. Даремно багато хто не користуються цим чудовим видом транспорту, коли він успішно процвітає в багатьох країнах Європи, Азії та Америці.   Тому що це здоровий спосіб життя

Также наши пользователи интересуются:

Картинка с текстом вопроса от пользователя Асия Рябова

⭐⭐⭐⭐⭐ Лучший ответ на вопрос «Скласти розповідь я ким транспортом я люблю їзтити допоможіть будь-ласка на завтра треба!» от пользователя Асия Рябова в разделе Қазақ тiлi. Задавайте вопросы и делитесь своими знаниями.

Открой этот вопрос на телефоне - включи камеру и наведи на QR-код!