Мені потрібен діалог між двума товаришами які обговорюють переглянутий мультфільм

Ответы:
Кира Бессонова
29-09-2015 04:11

- Привіт Олег!    -Привіт Максим! Що вчора поробляв?  - Дивився із братом мультфільм про "Людина-паук". - І що сподобався мультфільм? - Так, дуже цікавий. Там розповідалось про людину , яка перетворювалась на паука і пересувалась по стінах.Він допомагав людям у скрутних випадках і завжди перемагав злочинчів.- Я ще його не дивився,але завтра обов язково це зробю. Дякую тобі Олег.

Также наши пользователи интересуются:

Картинка с текстом вопроса от пользователя Кира Гайдук

⭐⭐⭐⭐⭐ Лучший ответ на вопрос «Мені потрібен діалог між двума товаришами які обговорюють переглянутий мультфільм» от пользователя Кира Гайдук в разделе Қазақ тiлi. Задавайте вопросы и делитесь своими знаниями.

Открой этот вопрос на телефоне - включи камеру и наведи на QR-код!