Обчисліть і вкажіть масу солі, яку розклали, якщо в результаті утворилось 34гтвердої речовини та 4480 мл кисню (н.у.)
Ответы:
16-11-2015 04:36
Кількість речовини кисню складає 4,48/22,4 = 0,2 моль, очевидно, що мова йде про розклад нітратів, отже, 2XNO3=2XNO2 + O2, звідси, молярна маса нітриту становить 34/(0,2*2) = 85 г/моль, а молярна маса Х 85-32-14= 39 г/моль, це Калій, отже, сіль калій нітрат - KNO3, її маса 85*0,2*2 = 34г.
⭐⭐⭐⭐⭐ Лучший ответ на вопрос «Обчисліть і вкажіть масу солі, яку розклали, якщо в результаті утворилось 34гтвердої речовини та 4480 мл кисню (н.у.)» от пользователя Женя Руденко в разделе Химия. Задавайте вопросы и делитесь своими знаниями.
Открой этот вопрос на телефоне - включи камеру и наведи на QR-код!