Складіть і запишить діалог, у якому використовуються слова вибачення
Ответы:
07-01-2016 20:14
-Привіт,ти ще досі ображена?-Так-За таку дрібницю?-Не знаю,чи це дрібниця,можливо-Вибач мене,я думаю,що була не права-Ти теж вибач,все ж таки є і моя провина-Мир?-Мир!
⭐⭐⭐⭐⭐ Лучший ответ на вопрос «Складіть і запишить діалог, у якому використовуються слова вибачення» от пользователя Юлиана Курченко в разделе Қазақ тiлi. Задавайте вопросы и делитесь своими знаниями.
Открой этот вопрос на телефоне - включи камеру и наведи на QR-код!