Оповідання на будь яку тему, підскажіть тему чи допоможіть написати. будь ласка
тема ліс В ранці я прокинулась бадьора пішла в туалет почистити зуби . вийшла і тут мені мама говорить :- збирайся ми їдемо по гриби я зраділа бо це така радисть ходити на природі видивлятися гриби , зрізати їх , тай ще й квітів можна назбирати . Коли я тато і мама приїхали у ліс там була чистота повітря чисте і сміття немає . мама дає мені корзинку й додає :- зрізай по ніжку але не виривай бо гриб більше не виросте .я покивала головою я пішла збирати гриби не відходячи від тата й мами . тут я побачила велиуий гриб то був підберезник високий ніжний а я забула про мамині слова й вирвала його . коли наступив вечір ми поїхали додому мама з бабусею почали обчищати гриби і тут дойшли до мого . бабуся каже :- А це що ? хто так гриб зірвав ? а я їй кажу :- це я , ненароком , я не хотіла . потім мама мені сказала що б я такмбільше не робила бо гриб бильше не виросте на тому місці . і ці мамині слова були для мене як наука P.S.дай перевірити батькам бо тут чимало помилок . мені шкода.
⭐⭐⭐⭐⭐ Лучший ответ на вопрос «Оповідання на будь яку тему, підскажіть тему чи допоможіть написати. будь ласка» от пользователя Алла Волкова в разделе Қазақ тiлi. Задавайте вопросы и делитесь своими знаниями.
Открой этот вопрос на телефоне - включи камеру и наведи на QR-код!