Господарка купила по однаковій ціні 7 кг яблук и з кг груш За яблука вона заплатила 56 грн більше,ніж за груші допоможіт будьласка яка відповіть? це дпа ц математики
Ответы:
02-02-2010 22:43
56:7=88*3=24 грушОтвет:24грн
⭐⭐⭐⭐⭐ Лучший ответ на вопрос «Господарка купила по однаковій ціні 7 кг яблук и з кг груш За яблука вона заплатила 56 грн більше,ніж за груші допоможіт будьласка яка відповіть? це дпа ц математики» от пользователя Стася Иванова в разделе Математика. Задавайте вопросы и делитесь своими знаниями.
Открой этот вопрос на телефоне - включи камеру и наведи на QR-код!