Добро і зло в повісті Ирій

Ответы:
Куралай Конькова
21-01-2016 00:12

Честно говоря,давно проходили эту повесть,но я помню - бред какой-то)Добро і зло у творі:у чому полягає проблема добра і зла?Це дуже давня проблема ,так давня,як наші предки.Добро - у першу чергу,асоціюється з милосердям та ввічливостю.Зло- це все темне,що зашкоджує жити людині.Добро,мабуть,розкрито у самому підтексті твору у швидкоплинності и цікавості юності.А зло у тому,що не цінував те,що хотів покинути,він же хотів покинути Пакуль.а коли покинув,то дуже сумував за ним.

Также наши пользователи интересуются:

Картинка с текстом вопроса от пользователя ЛЕНАР ЛЯШЧУК

⭐⭐⭐⭐⭐ Лучший ответ на вопрос «Добро і зло в повісті Ирій» от пользователя ЛЕНАР ЛЯШЧУК в разделе Музыка. Задавайте вопросы и делитесь своими знаниями.

Открой этот вопрос на телефоне - включи камеру и наведи на QR-код!