Твір -роздум еміграція -це зрада Батьківщини?
Ти - еміграт,але не зрадник. Якщо ти патріот своєї держави, ти її любиш,але певні умови тебе виганяют зі своєї держави,то це аж ніяк не значить,що ти зрадник. Невже людина буде жити в болоті,якщо вона може жити трохи краще? Кожна людина шукає місце де краще. Кожна людина піде туди,де на її думку,буде краще для неї і її сім"ї. Тому,що кожна людина прагне щастя і дороги в вищі заклади своїй дитині. І та людина,яка емігрує, емігрує тільки за те,щоб добитися кращого життя для себе і своєї дитини. Людям доводиться залишати країну тому,що ці умови вони вже не в змозі змінити самі. Хіба міг рядовий українець протистояти, наприклад, політиці Сталіна? Кожен має право на гідне життя, до того ж люди відповідають за добробут родини, дітей. Звичайно, ми маємо прагнути до того, аби зробити свою країну безпечною та комфортною для життя, проте інколи ми просто безсилі.
⭐⭐⭐⭐⭐ Лучший ответ на вопрос «Твір -роздум еміграція -це зрада Батьківщини?» от пользователя Sanek Aleksandrovskiy в разделе Қазақ тiлi. Задавайте вопросы и делитесь своими знаниями.
Открой этот вопрос на телефоне - включи камеру и наведи на QR-код!