Діалог на тему " що я вмію робити" пожалустаааа)
-Привіт! - сказав Артем. - Привіт! - відповів Данило. - Що робиш? - Та ... нічого. А ти? - Я готую їсти, няньчу свою сестру, глажу, а пізніше помию посуд. - А нввіщо? - Ну а що ж ще робити? Я ще вмію вишивати, гарно малювати, шити бісером. - Я хлопець мені це не треба? - Ну я ж теж хлопець, і ще я вмію рубати дрова, робити все з дерева - Це ж скучно, он краще телевізор подивитись - А ти спочатку спробуй а потім кажи - Ну добре Через місяць хлопці зробили гарний подарунок своїй вчительці..і всі були раді. І він ще раз був впевненний :'Потрібно щось робити, це дуже корисно і цікаво'
⭐⭐⭐⭐⭐ Лучший ответ на вопрос «Діалог на тему " що я вмію робити" пожалустаааа)» от пользователя АРСЕНИЙ ПОЛОЗОВ в разделе Қазақ тiлi. Задавайте вопросы и делитесь своими знаниями.
Открой этот вопрос на телефоне - включи камеру и наведи на QR-код!