Виписати дієслова 1 особи множини разом із залежними словами Завтра, завтра підем в поле,в школі кинемо книжки,цілий день ми проспіваєм,як співають там пташки.І ромену, і волошок повні поли нарвемо,на межі з квіток пахучихми віночки сплетемо.Скільки ми нового взнаєм,скільки ми угледим див!Заспіваєм, защебечем серед лісу серед нив!

Ответы:
Pavel Aleshin
15-04-2016 03:22

підем в поле, кинемо книжки, ми проспіваєм, поли нарвемо, віночки сплетемо, ми взнаєм, угледим див, заспіваєм, защебечем серед лісу, серед нив.

Также наши пользователи интересуются:

⭐⭐⭐⭐⭐ Лучший ответ на вопрос «Виписати дієслова 1 особи множини разом із залежними словами Завтра, завтра підем в поле,в школі кинемо книжки,цілий день ми проспіваєм,як співають там пташки.І ромену, і волошок повні поли нарвемо,на межі з квіток пахучихми віночки сплетемо.Скільки ми нового взнаєм,скільки ми угледим див!Заспіваєм, защебечем серед лісу серед нив!» от пользователя Арсен Бондаренко в разделе Қазақ тiлi. Задавайте вопросы и делитесь своими знаниями.

Открой этот вопрос на телефоне - включи камеру и наведи на QR-код!