Обчислити масове співвідношення атомів елементів у : магній сульфат, формульна одиниця якого складається з одного атома Магнію, одного Сульфуру й чотирьох атомів Оксигену

Ответы:
Ринат Сергеенко
15-10-2010 23:07

M(MgSO₄(=120w(Mg)=24/120=0,2=20%w(S)=32/120=0,27=27%w(O₄)=64/120=0,53=53%

Также наши пользователи интересуются:

Картинка с текстом вопроса от пользователя АЙЖАН ПРОРОКОВА

⭐⭐⭐⭐⭐ Лучший ответ на вопрос «Обчислити масове співвідношення атомів елементів у : магній сульфат, формульна одиниця якого складається з одного атома Магнію, одного Сульфуру й чотирьох атомів Оксигену» от пользователя АЙЖАН ПРОРОКОВА в разделе Химия. Задавайте вопросы и делитесь своими знаниями.

Открой этот вопрос на телефоне - включи камеру и наведи на QR-код!