Чому люди тримають вдома котів?
Ответы:
22-02-2017 14:53
Чому люди тримають вдома котів? На мою думку,коти - це чарівні створіння.Вони можуть заспокоїти,розважати тебе(особливо коли не має настрою).Ще котам властливі лікувальні властливості. Ще в мене вдома мешкає мій кіт Тоша.Я дуже люблю Тошу,адже він ласкавий,ніжний.У котика дуже м`яка шубка.Я дуже люблю свого домашнього улюбленця!
⭐⭐⭐⭐⭐ Лучший ответ на вопрос «Чому люди тримають вдома котів?» от пользователя Milada Zamyatina в разделе Қазақ тiлi. Задавайте вопросы и делитесь своими знаниями.
Открой этот вопрос на телефоне - включи камеру и наведи на QR-код!