Твір-роздум на тему(Чи потрібні нині Дон Кіхоти)або(Двобій непрактичної духовності із бездуховною практикою:що далі?)

Ответы:
Саида Одоевская
07-03-2017 09:12

Розмова з найкращою подругою за філіжанкою кави у затишному кафе навпроти театруСонетПитаєш ти, чи донкіхоти нам потрібні?Ти знаєш, подруго, я вірю - так, авжеж."Сьогодні" наше на жахливий сон подібне -Зло і Байдужість розрослись без меж..."Мені!", "Моє!", "Для мене!", "Дай!", "Я хочу!" -Звучать частіше ніж молитви і пісні.Тому печальна туга серце точить:Ну де ж мій Дон Кіхот на білому коні?Романтик з поглядом рішучим і сміливим,Ідеаліст, що вірить в правду і любов,Із велетнями-вітряками він готовийУ бій відважно й благородно стати знов.Мій лицар, що у грудях носить серце лева,І у його очах я справжня королева...

Также наши пользователи интересуются:

Картинка с текстом вопроса от пользователя Тема Мищенко

⭐⭐⭐⭐⭐ Лучший ответ на вопрос «Твір-роздум на тему(Чи потрібні нині Дон Кіхоти)або(Двобій непрактичної духовності із бездуховною практикою:що далі?)» от пользователя Тема Мищенко в разделе Литература. Задавайте вопросы и делитесь своими знаниями.

Открой этот вопрос на телефоне - включи камеру и наведи на QR-код!