Від однієї станції одночасно у протилежних напрямках вирушили два поїзди швидкість першого 57 км год а швидкість другого на 5 км год менша через який час відстань між поїздами буде 436
Ответы:
04-04-2017 20:19
1) 57 - 5 = 52 (км/год) - швидкість другого поъзда 2) 57 + 52 = 109 (км/год) - швидкість віддалення одне від одного 3) 436 : 109 = 4 (год) - час Відповідь: відстань між поїздами 436 км буде через 4 години.
05-04-2017 00:36
57-5=52(км/час)-скорость второго 57+52=109(км/час)-скорость двоих 436/109=4(часа)
⭐⭐⭐⭐⭐ Лучший ответ на вопрос «Від однієї станції одночасно у протилежних напрямках вирушили два поїзди швидкість першого 57 км год а швидкість другого на 5 км год менша через який час відстань між поїздами буде 436» от пользователя Семён Берестнев в разделе Математика. Задавайте вопросы и делитесь своими знаниями.
Открой этот вопрос на телефоне - включи камеру и наведи на QR-код!