Напиши листа своїй порузі .Спочатку розкажи про себе.А потім поцікався,як вона учиться,що читаэ,чим захоплюэться,де буваэ під час канікул,коли приїде до тебе у гости тощо...
Привіт,Іринко! Як приємно було отримати від тебе новий лист - я читала його кілька разів поспіль.У мене все добре.Вчуся я добре,хоч це мені вдається дуже важко.На даний момент читаю "Сім*я дикої качки*.Дуже цікавий твір.Раджу проситати.Віднедавна я почала відвідувати театральний гурток.Мені дали роль жінки у казці"Івасик-Телесик".А ще в моїй школі скоро відбудеться традиційний конкурс бальних танців, і тепер майже весь мій клас пропадає на репетиціях. А як у тебе з навчанням?Що зараз читаєш?чим захоплюєшся? Чекаю тебе у себе в гостях. Твоя подруга Юля.
⭐⭐⭐⭐⭐ Лучший ответ на вопрос «Напиши листа своїй порузі .Спочатку розкажи про себе.А потім поцікався,як вона учиться,що читаэ,чим захоплюэться,де буваэ під час канікул,коли приїде до тебе у гости тощо... » от пользователя Гуля Янченко в разделе Қазақ тiлi. Задавайте вопросы и делитесь своими знаниями.
Открой этот вопрос на телефоне - включи камеру и наведи на QR-код!