Твір роздум на тему: "Дружба - найбільший скарб"
Ответы:
30-04-2017 17:40
Багато хто вважають, що можно жити без дружби , але я вважаю що без дружби ми б не вижили. Давайте уявимо світ без дружби. Усі самотні ні у кого немає друзів, посмішки на устах і всі сидять вдома , мовчать , усі заводи пустують. А з дружбою усім весело, всі грають, усміхаються. Я вважаю що з дружбою світ становиться яскравіше, веселіше, добріше. Тож давайте дружити!
⭐⭐⭐⭐⭐ Лучший ответ на вопрос «Твір роздум на тему: "Дружба - найбільший скарб"» от пользователя ЗАМИР КАТАЕВ в разделе Қазақ тiлi. Задавайте вопросы и делитесь своими знаниями.
Открой этот вопрос на телефоне - включи камеру и наведи на QR-код!